Firma Profili

GÜNAYDIN TESİSAT; 1998 yılında siz müşterilerimize hizmet etmeye başlamıştır.

Su kaçagı tesbiti, kanal görüntüleme, kanal açma, tıkanık açma ve sıhhi tesisat ile ilgili her türlü tesisat işlerinizde siz müşterilerimize en iyi hizmeti uzman kişiler ve kaliteli malzemeler ile sorunlarınıza hızlı ve kesin çözümler sunmaktadır.

Kuruluşundan itibaren müşteri memnuniyetini öncelik hedefi oalrak bleirlemiş olup daima hizmette sınır tanımayan takımı ile 7/24 ulaşım imkanlarıyla kaliteli hizmet sunmaktadır.

Hizmet Halkamızın İçinde;

Teknolojik cihazla kırmadan ve dökmeden nokta atışı su kaçağı tespiti, sıhhi tesisat sistemlerinin montaj hizmetleri, tuvalet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı açılması, banyo gideri ve klozet tıkanıklığı açılması, kanal görüntüleme sistemiyle nokta atışı kanalizasyon açma ve kanalizasyon temizleme, otomatik bahçe sulama tesisatı, atık su tesisat tamiri ve sıhhi tesisat tamiri işleri yer almaktadır.

Cihazlarımız çözüm yollarımız ve teknik çözüm sonrası hizmetlerimizle sağladıgımız güvenirlik ile müşterilerin ilk tercihi oalrak uzman personellerimizle müşterilerimiz için deger yaratan bir şirket olmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, şirket çalışanlarımızın teknik bilgisi geniş cihaz parkurumuzu ve problemlere çözüm üretim kapasitemizle birlikte müşterilerimizin sorunlarını anında çözmek gayesiyle hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Başarılarımızın esas kaynağı yüksek kalitede hizmet vermektir. Bu da ekibimizin işini temiz ve profesyonel yapmasından kaynaklıdır. Müşteriler ile karşılıklı güven içerisinde olmamız, başarımızın temelini oluşturmaktadır.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.


ARA

WHATSAPP